Černé variace

05.02.2020

V duchu motta "Black is back" se černá vrátila do interiéru na příslušenství, jako jsou úchytky, kovové rámy, vodovodní baterie nebo světla. 

Černá se ale také čím dál častěji objevuje na velkých plochách a vytváří elegantní kontrast dřevěným povrchům v ultra moderních interiérech.

Není černá jako černá! 
Různé varianty černé s vysoce lesklým nebo naopak dokonale matným povrchem Vám dokážou, že každá černá vypadá úplně jinak. 

Originál černě lakované komody z masivního mangového dřeva s geometrickými prvky a zlatě lakovanou kovovou podnoží od značky Care design.
> více informací 

Komoda z masivního mangového dřeva s vlnovitou mozaikou na přední straně dvířek. Nádech luxusu dodává zlatě lakovaná kovová podnož.
> více informací

Interpretace tradičního klubového křesla. Na čalounění sedáku a opěradla je použita měkká italská kůže nejvyšší kvality.
> více informací

Přesně tuto luxusní sedačku jsem viděla včera v televizi.
Sedačka je potažena velmi kvalitní italskou kůží.  
> více informací

Designový, jednoduchý černý kovový regál je moderní, praktický a odolný. 
> více informací  

Konferenční stolek s deskou z akácie a černou kovovou podnoží
> více informací

Originální minimalistická police z kovových tyčí a dřeva.
> více informací

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat.