Návrhy komerčních interiérů

Klimatika pokračuje v rekonstrukci průmyslového objektu v Lašťanech. Vzniknou dvě další moderní kancelářské budovy a výrobní haly.

Interiér plný květin a kvalitních materiálů v lehce industriálním stylu jsem navrhla pro novou provozovnu bistra BOWLERS v Nových Butovicích v Praze. Poslali spoustu inspirativních fotek krásných interiérů ve stylu, který mám ráda. Hned bylo jasné, že mě tato práce bude bavit.

Vizualizace a spolupráce na návrhu luxusního kosmetického salónu Biologique Recherche v bytě s terasou a překrásným výhledem.

Líbí se vám moje práce?

Ráda navrhnu vaši restauraci, kancelář, salón a zpracuji jeho 3D vizualizaci. Zavolejte mi na tel. 774642600 nebo napište.

Inspirujte se styly bydlení

Harmonický interiér, který využívá životodárnou energii přírody k navození příjemné atmosféry v dnešní technické době.

MetalFusion

05.02.2020

Trendovový svět MetalFusion v sobě propojuje rysy kovu a kamene. Svým čistě metalickým vzhledem představuje inovaci i budoucnost a propůjčuje interiéru technický vzhled.

Monochromatické interiéry v módních uni barvách z kategorií Nude, Taupe a šedomodrá "tón v tónu" s dřevodekory nebo jinými přírodními materiály jsou minimalistické a harmonické současně.