Návrhy interiérů


Proč spolupracovat s designérem

Zařídili jste si domov tím, co se vám líbí, přesto nejste spokojeni a nežije se Vám tam dobře? Nemáte čas, zařizování vás nebaví nebo na to prostě nemáte buňky?

Ráda Vám poradím, pomůžu a nakonec třeba i ušetřím peníze. Někdy stačí jen jiný úhel pohledu. Pár věcí přeskládat, přebarvit, dokoupit pár drobností a jste v úplně jiné místnosti.

Na základě konzultací s Vámi, znalostí materiálů, ergonomie a zkušeností Vám navrhnu funkční interiér. Pokud si přejete, můžu pro Vás obstarat veškeré vybavení a koordinovat dodavatele.

Vizualizace interiéru

Navrhnu Vám interiér a zpracuji jeho fotorealistickou vizualizaci, která Vám pomůže vytvořit si konkrétní představu o uspořádání, funkčnosti, barevnosti a celkové atmosféře budoucího domova. Můžeme "nanečisto" vyzkoušet víc variant a vybrat tu, která se Vám nejvíc líbí a vyhovuje. 

Díky tomu ušetříte spoustu času i peněz, protože při nakupování nábytku a vybavení budete vědět, co vybrat, aby výsledek odpovídal představě, kterou spolu zhmotníme v návrhu. Neutratíte peníze zbytečně za nábytek, nebo doplňky, které se Vám v obchodě líbí, ale do Vašeho interiéru se nehodí, nebo se tam dokonce nevejdou.

Jak přemýšlím

Největší inspirací je pro mě osobnost klientů, pro které interiér navrhuji, jejich přání a potřeby na bydlení. 

Snažím se proto co nejlépe poznat a pochopit všechny členy domácnosti, abych dokázala navrhnout domov, který bude zrcadlit jejich povahu a bude se jim líbit. Přitom musí optimálně využívat daný prostor, být praktický a funkční. 

Chci zkrátka vytvořit domov, ve kterém se bude dobře žít. 

Sdílejte inspiraci

Líbí se vám moje práce?

Ráda navrhnu Váš dům, byt nebo třeba jeden pokoj a zpracuji jeho 3D vizualizaci.

Inspirujte se články blogu

 

Budoucí retro

17.02.2020

Hravý styl zařizování interiéru, který reaguje na sílící touhu po starých a důvěryhodných hodnotách, nadčasové klasice a zejména vřelosti 50. až 80. let minulého století.

Harmonický interiér, který využívá životodárnou energii přírody k navození příjemné atmosféry v dnešní technické době.

Děti se v pokojíku baví, hrají si a řádí. K tomu potřebují inspirativní prostředí, skrýše, průlezky, houpačky, kuchyňky, domečky pro panenky, herní simulátory a další hračky podle věku a zálib. V pokoji musí být i dostatek místa na ukládání oblečení a hraček. Je třeba vyčlenit dobře osvětlený prostor, kde se dokážou soustředit na učení a klidný...

Dřevo je přirozeně krásný živý materiál, má své kouzlo a duši. Příjemně voní, není nikdy chladné na dotek, zvyšuje pocit tepla a navíc je ekologické.