Návrhy interiérů a exteriérů

Proč spolupracovat s designérem

Zařídili jste si domov tím, co se vám líbí, přesto nejste spokojeni a nežije se vám tam dobře? Nemáte čas, zařizování vás nebaví nebo na to prostě nemáte buňky?

Ráda vám poradím, pomůžu a nakonec třeba i ušetřím peníze. Někdy stačí jen jiný úhel pohledu. Pár věcí přeskládat, přebarvit, dokoupit pár drobností a jste v úplně jiné místnosti.

Na základě konzultací s vámi, znalostí materiálů, ergonomie a zkušeností vám navrhnu funkční interiér. Pokud si přejete, můžu pro vás obstarat veškeré vybavení a koordinovat dodavatele.

Prohlídněte si váš budoucí domov

Fotorealistická vizualizace Vám pomůže vytvořit si konkrétní představu o uspořádání, funkčnosti, barevnosti a celkové atmosféře budoucího domova. Můžeme "nanečisto" vyzkoušet víc variant a vybrat tu, která se vám nejvíc líbí a vyhovuje. 

Díky tomu ušetříte spoustu času i peněz, protože při nakupování nábytku a vybavení budete vědět, co vybrat, aby výsledek odpovídal představě, kterou spolu zhmotníme v návrhu. Neutratíte peníze zbytečně za nábytek, nebo doplňky, které se Vám v obchodě líbí, ale do Vašeho interiéru se nehodí, nebo se tam dokonce nevejdou.

Jak přemýšlím

Největší inspirací je pro mě osobnost klientů, pro které interiér navrhuji, jejich přání a potřeby na bydlení. Snažím se proto co nejlépe poznat a pochopit všechny členy domácnosti, abych dokázala navrhnout domov, který bude zrcadlit jejich povahu a bude se jim líbit. Přitom musí optimálně využívat daný prostor, být praktický a funkční. Chci zkrátka vytvořit domov, ve kterém se bude dobře žít. 

Líbí se vám moje práce?

Ráda navrhnu Váš dům, byt nebo třeba jeden pokoj a zpracuji jeho 3D vizualizaci.

Zavolejte mi na 774 642 600 nebo napište.