Návrhy interiérů


Proč spolupracovat s designérem

Zařídili jste si domov tím, co se vám líbí, přesto nejste spokojeni a nežije se Vám tam dobře? Nemáte čas, zařizování vás nebaví nebo na to prostě nemáte buňky?

Ráda Vám poradím, pomůžu a nakonec třeba i ušetřím peníze. Někdy stačí jen jiný úhel pohledu. Pár věcí přeskládat, přebarvit, dokoupit pár drobností a jste v úplně jiné místnosti.

Na základě konzultací s Vámi, znalostí materiálů, ergonomie a zkušeností Vám navrhnu funkční interiér. Pokud si přejete, můžu pro Vás obstarat veškeré vybavení a koordinovat dodavatele.

Vizualizace interiéru

Navrhnu Vám interiér a zpracuji jeho fotorealistickou vizualizaci, která Vám pomůže vytvořit si konkrétní představu o uspořádání, funkčnosti, barevnosti a celkové atmosféře budoucího domova. Můžeme "nanečisto" vyzkoušet víc variant a vybrat tu, která se Vám nejvíc líbí a vyhovuje. 

Díky tomu ušetříte spoustu času i peněz, protože při nakupování nábytku a vybavení budete vědět, co vybrat, aby výsledek odpovídal představě, kterou spolu zhmotníme v návrhu. Neutratíte peníze zbytečně za nábytek, nebo doplňky, které se Vám v obchodě líbí, ale do Vašeho interiéru se nehodí, nebo se tam dokonce nevejdou.

Jak přemýšlím

Největší inspirací je pro mě osobnost klientů, pro které interiér navrhuji, jejich přání a potřeby na bydlení. 

Snažím se proto co nejlépe poznat a pochopit všechny členy domácnosti, abych dokázala navrhnout domov, který bude zrcadlit jejich povahu a bude se jim líbit. Přitom musí optimálně využívat daný prostor, být praktický a funkční. 

Chci zkrátka vytvořit domov, ve kterém se bude dobře žít. 

Sdílejte inspiraci

Líbí se vám moje práce?

Ráda navrhnu Váš dům, byt nebo třeba jeden pokoj a zpracuji jeho 3D vizualizaci.

Inspirujte se články blogu

 

Harmonický interiér, který využívá životodárnou energii přírody k navození příjemné atmosféry v dnešní technické době.

MetalFusion

05.02.2020

Trendovový svět MetalFusion v sobě propojuje rysy kovu a kamene. Svým čistě metalickým vzhledem představuje inovaci i budoucnost a propůjčuje interiéru technický vzhled.

Bistro BOWLERS se chystá otevřít další provozovnu v Nových Butovicích v Praze. Poslali spoustu inspirativních fotek krásných interiérů plných květin a kvalitních materiálů ve stylu, který mám ráda. Bylo hned jasné, že mě tato práce bude bavit.

Pár dnů po Štědrém večeru mi cinknul chat na webu. Psala mi jedenáctiletá Ráchel a žádala mě o radu. Má si vymyslet, jak zařídit pokojík u rodinných známých, kam jezdí na prázdniny a neví si s tím rady. V pokoji se teprve bude bourat okno, všechno se bude měnit a dávat nové, aby se jí tam líbilo. Pečlivě vyplanila ...