Ložnice a pracovny

Za postel navrhuji čalouněný obklad na míru tl. 5 cm (včetně desky). Čalounění lemují LED pásky Philips hue a desky antracitové barvy, za kterými se schovají el. kabely vedoucí k designovým nástěným světlům Clizia APPLIQUE (zlaté) s žárovkou Philips hue. Postel z masivu od truhláře vypadá jako "levitující", lemují ji LED pásky Philips hue

Interiér ložnice s výraznou zelenou zdí za postelí stylově i materiálově navazuje na ostatní pokoje v bytě, kterým vévodí přírodní materiály a živé květiny.

Ložnice

29.04.2023

Interiér ložnice v kompletně zrekonstruovaném bytě navazuje na styl ostatních místností. Převládají světlé barvy, skříně jsou z překližky. Barevné schéma doplňuje tmavší lahvově zelená na závěsech a polštářích.

Návrh a vizualizace rekonstrukce ložnice ve velkorysém bytu z 30. let. 20. století.

Kvalitní postel z masivu se sametovým čelem, elegantní nábytek tón v tónu na míru a zlaté doplňky.

Překrásný výhled na Pálavu, který si obyvatelka ložnice může užívat každé ráno hned po probuzení, je jejím nesporným plusem. Proto jsem ani neuvažovala o jiném umístění postele.

Návrh pokoje s lodžií pro hosty, kde se vyspí dva dospělí a dítě, které teď má 2 roky, ale poroste :-). V pokoji má být úložný prostor na oblečení a věci hostů. Líbí se světlý moderní nebo severský styl a světle modrá barva. Materiály dřevo, kov a sklo.

Klientka bydlí v novostavbě a eje si útulnou ložnici. Momentálně je všechno bílé. Stěny, starší postel, záclona, lustr i vestavná skříň, kterou chce zachovat. Jen podlaha je imitací přírodního dubu. Bílý interiér působí čistě, ale poněkud sterilně. Do pokoje svítí balkónovými dveřmi a velkým oknem orientovaným na jih skoro celý den slunce.