Koupelny

Koupelna a záchod v jednom? Se sladěnou sanitou na obrázku to vypadá perfektně, ale pokud doma nemáte ještě samostatné wc, je to noční můra! Cílem přestavby je rozdělit jednu místnost na samostatné wc a koupelnu, která se rozšíří do sousední průchozí šatny.

Koupelna v bytě je téměř hotová. Přestože neodpovídá představám majitele, dohodli jsme se v první fázi na dovybavení nábytkem a doplňky.

Do koupelen si klient přál bílý obklad v kombinaci s dekorem Terazzo. Čistý design doplňují skříňky s umyvadlem ze série Jika Cube a zrcadla s osvětlením.

Návrh a vizualizace rekonstrukce koupelny ve velkorysém bytu z 30. let. 20. století.

V koupelně se zbourá příčka, která vymezovala sprchový kout. Tím se otevře, prosvětlí a opticky výrazně zvětší prostor. Umyvadlo, které bylo na stěně vedle dveří do koupelny, jsem přesunula na šikmou stěnu. Společně s kulatým zrcadlem, velkoformátovým obkladem (120x60 cm) a dvěma svítidly tvoří dominantní prvek celé koupelny. V koupelně bude také...

Zadání - upravit dispozici bytu tak, aby v koupelně nebyla pračka. V koupelně má být velký walk in sprchový kout. Majitelka si přeje, aby koupelna působila "teple". Líbí se jí obklad v imitaci dřeva a béžového kamene. Nechce mít v koupelně pračku.

Světlá koupelna s volně stojící rohovou vanou, sprchovým koutem a nábytkem na míru v novostavbě rodinného domu.

Návrh a vizualizace prostorné koupelny v rodinném domě. Navrhla jsem několik různých variant rozmístění stejných nebo podobných zařizovacích předmětů v prostoru. Do vítězné verze koupleny se dá vejít z předsíně i z ložnice.

Další koupelny

Líbí se vám moje práce?

Ráda navrhnu Váš dům, byt nebo třeba jeden pokoj a zpracuji jeho 3D vizualizaci. 
Zavolejte mi na tel. 774642600 nebo napište.