Zařizovat bydlení mě vždycky hodně bavilo.

Navrhování a vizualizování interiérů jsem ale začala věnovat až po letech praxe v marketingu a grafickém designu.

Vysněnému oboru jsem se přiblížila, když jsem po mateřské dovolené řídila marketing Kili, velkoobchodu s materiálem pro výrobu nábytku a vybavení interiérů a seznámila se blíže se sortimentem obchodních partnerů jako je Egger, Blum, Hettich, Franke nebo Sapeli.

Zjistila jsem, že mě v práci nejvíc baví navrhovat vzorkovny,  stojany, kuchyně nebo grafiku... Uvědomila jsem, že chci více tvořit a komunikovat s lidmi. Odhodlala jsem se ke změně a pustila se naplno do navrhování a vizualizování interiérů. 

Mám ráda pěkné, originální a sladěné interiéry. Při promýšlení návrhu se ale zaměřuji především na to, aby byly praktické a ergonomické. Zkrátka, aby se v nich jeho obyvatelům dobře žilo a cítili se "opravdu doma". Praktické zkušenosti z řízení projektů jsou pro mě užitečnou průpravou na následnou realizaci navržených interiérů. 

Když mi zbývá čas, na svém blogu píšu o stylech bydlení, trendech, novinkách, vychytávkách, značkách a o všem, co se mně líbí, nebo mě inspiruje. Do článků vkládám konkrétní tipy s odkazy na e-shopy, kde se dají ty stejné, nebo alespoň velmi podobné věci koupit. Kdyby něco chybělo, ráda pomůžu ten správný kousek dohledat, nebo navrhnu interiér na míru.


Na marketing jsem nezanevřela

Profesí jsem markeťačka a myslím, že mám v tomto oboru, co nabídnout. Hodí se hlavně při navrhování vzorkoven a POS, nebo tvorbě webů. Jestli Vás to zajímá, podívejte se i na moje profesní stránky.