Návrhy kuchyní - reference

Návrh obývacího pokoje s kuchyňským koutem v bytě, kde žije manželský pár v produktivním věku s 11ti letým synem a morčetem ;-). V pokoji vaří sledují televizi, hostí návštěvy a hrají společenské hry

Majitelka chce malebnou, světlou kuchyň s ostrůvkem a stolem, u kterého si bude povídat s návštěvami. Moc nevaří a nechce zbytečně utrácet. Kuchyň vznikne spojením původní mini kuchyňky s komorou, proto je třeba řešit ukládání potravin a dalších věcí, které byly v komoře

Do podkrovního bytu ve Skandinávském stylu patří bílá kuchyňská linka v kombinaci se světlým přírodním dřevem a šedou pracovní deskou.

Unibarva taupe společně s dřevodekorem, židlemi a ubrusem v tmavším odstínu tvoří harmonický celek. Praktickým detailem jsou úzké regály na kořenky a dózy s potravinami po obou stranách varné zóny.

Světlá linka, nábytek i podlaha malý pokoj 19,9m2 opticky zvětšují. Bílá dvířka v kombinaci s bílým obkladem zdi, zavěšeným kuchyňským náčiním a policí s pracovní deskou z masivu jsou typické pro Severský styl s nádechem venkova.

Tmavé grafitové až černé kuchyně v kombinaci se dřevem, respektive jeho věrnou imitací, dnes frčí. Ale pozor na materiál. Jestli nechcete pořád lítat s hadrou, připlaťte si za skutečně kvalitní "antifinger" povrchovou úpravu.

Navrhnout kuchyňský kout pro mladý pár, ve kterém se bude dobře vařit, do prostoru o šířce 2,2m, navíc se šikmými zdmi, byla docela výzva, ale vešlo se všechno, co je v komfortní lince potřeba. Vysoká potravinová skříň, velká lednice i trouba v pohodlné výšce.

Líbí se vám moje práce?

Ráda navrhnu Váš dům, byt nebo třeba jeden pokoj a zpracuji jeho 3D vizualizaci.

Ráda navrhnu vaši kuchyň, nebo třeba celý dům či byt a zpracuji jeho 3D vizualizaci.

Inspirujte se styly bydlení

Harmonický interiér, který využívá životodárnou energii přírody k navození příjemné atmosféry v dnešní technické době.

MetalFusion

05.02.2020

Trendovový svět MetalFusion v sobě propojuje rysy kovu a kamene. Svým čistě metalickým vzhledem představuje inovaci i budoucnost a propůjčuje interiéru technický vzhled.

Monochromatické interiéry v módních uni barvách z kategorií Nude, Taupe a šedomodrá "tón v tónu" s dřevodekory nebo jinými přírodními materiály jsou minimalistické a harmonické současně.