Kuchyně


Podkrovní kuchyňská linka v bytu 3+kk 

Výrazný dřevodekor vytváří v kombinaci se světle šedými dvířky, tmavou pracovní a stolovou deskou harmonický celek.

Výsuvná digestoř v poloostrůvku nejen odsává pachy, ale také zabraňuje stříkání rozpáleného tuku při smažení.


Kuchyňská linka
tón v
 tónu

Unibarva taupe společně s dřevodekorem, židlemi a ubrusem v tmavším odstínu tvoří harmonický celek. 

Praktickým detailem jsou úzké regály na kořenky a dózy s potravinami po obou stranách varné zóny. 

Pokud máte dřez pod oknem nezapomeňte, že baterie musí být sklopná.Kuchyňský kout v podkroví

Do podkrovního bytu ve Skandinávském stylu patří bílá kuchyňská linka v kombinaci se světlým přírodním dřevem a šedou pracovní deskou. 

Mám ráda zajímavé detaily. Tuto kuchyňskou linku zdobí dřevená nika mezi potravinovou skříní a lednicí, která oživila  strohý styl a zaplnila úzký, jinak špatně přístupný prostor v úzké hluboké skříni.Prostorná kuchyň s polostrůvkem

Zajímavým detailem jsou dvířka s kovovým "pletivem", které se opakuje také na zádech a dvířkách TV skříňky.


Kuchyňský koutek v atypickém 2+kk pro mladý pár

Navrhnout kuchyňský kout, ve kterém se bude dobře vařit, do prostoru o šířce 2,2m, navíc se šikmými zdmi, byla docela výzva, ale vešlo se všechno, co je v komfortní lince potřeba. Vysoká potravinová skříň, velká lednice i trouba v pohodlné výšce. 

U stolku na míru, který kopíruje šikmé zdi a linku, se pohodlně nají 3 lidi. Chce to a už jen kvalitní osvětlení pracovní plochy, ke které se bohužel nedostane moc denního světla a šikovného stolaře.


Kuchyňský kout přírodní dřevo + grafit

Tmavé grafitové až černé kuchyně v kombinaci se dřevem, respektive jeho věrnou imitací, dnes frčí. Ale pozor na materiál. Jestli nechcete pořád lítat s hadrou, připlaťte si za skutečně kvalitní "antifinger" povrchovou úpravu. 

Vychytávkou je indukční varná deska s integrovanou digestoří se spodním odtahem. Doporučuji varné desky Bora, které mě osobně skutečně nadchly. 

Doporučené materiály

Bílá kuchyň v 1+kk

Světlá linka, nábytek i podlaha malý pokoj 19,9m2 opticky zvětšují. Bílá dvířka v kombinaci s bílým obkladem zdi, zavěšeným kuchyňským náčiním a policí s pracovní deskou z masivu jsou typické pro Severský styl s nádechem venkova.

Sdílejte inspiraci