Pokoj s kuchyní v Rezidenci Erbenova

28.10.2023

Návrh interiéru velkorysého bytu 5+kk v rezidenci Erbenova v Praze.

Kuchyňská linka

Black Cosmic přírodní kámen
Black Cosmic přírodní kámen
Hlazená omítka Perlata
Hlazená omítka Perlata
Dřevěná podlaha Dub Sokrates
Dřevěná podlaha Dub Sokrates

Kuchyňský ostrůvek 2,3 m ze zadní strany obložen lesklým přírodním kamenem "Black Cosmic" (imitace mramoru Sahara Noir. Ze stejného materiálu je pracovní deska s odlitým dřezem a zádová deska. Na ostrůvku varná deska se zabudovanou digestoří Miele nebo Bora.  Skříně v UNI barvě kvůli údržbě doporučuji světlé - např. odstín "Cashmere". Sokl kuchyně lemují LED pásky. 

Jídelní stůl zatím imaginární, židle např. Kare Hojas.

Ve vysokých skříních lednice, trouba, kávovar nebo mikrovlnka, příp. jen potravinová skříň. Dřevěně skříně jsou z tmavé dýhy, v prosklené skříňce je zrcadlo a skleněné poličky. 

Osvětlení lištový systém s pohyblivými a nastavitelnými stmívatelnými světly s žárovkami Philips hue.

Mezi pokojem a předsíní skleněná stěna Gama v kouřové barvě.


Obývací část

Rohová sedačka Nicolas Calia Italia s výsuvnými sedáky, nad ní mechový nebo malovaný velký obraz, příp. nějaká zajímavá velká plastika. Pokoj je široký přes 6 m, hodně velká vzdálenost od televize.

Jednoduchá skříňová sestava od truhláře ze stejné dýhy, jako je použita na kuch lince. Na stěně stěrka. Pod schody aranže na míru (ve vizualizaci květina).


Půdorys

Ostětlení

Osvětlení lištový systém s pohyblivými a nastavitelnými stmívatelnými světly Ideal Lux Ego a luxusní křišťálový Lustr Bomma Lens. Ve vizualizcai 12 svítidel. Pro daný prostor a výšku stropu dostačuje 9, ale může být i více.


Skleněná stěna JAP mezi pokojem a předsíní


Sedací souprava

Další místnosti v bytě


Obývací část var. B

Stěna za televizí obložena přírodním mramorem v dekoru "Sahara Noir". Pod velkou televizí decentní skříň od truhláře ze stejné dýhy, jako v kuchyni.

Konferenční stolky Kumo Italské značky Bonaldo.

Sedačka Etan Italské značky Twils. Za sedačkou skříň/knihovna od truhláře na knihy, dekorace, alkohol... ze stejných materiálů, jako jsou použity v kuchyni. Po stranách vysoké květinové dekorace.