Vizualizace bistra BOWLERS

21.01.2021

Interiér plný květin a kvalitních materiálů v lehce industriálním stylu jsem navrhla pro novou provozovnu bistra BOWLERS v Nových Butovicích v Praze. Poslali spoustu inspirativních fotek krásných interiérů ve stylu, který mám ráda. Hned bylo jasné, že mě tato práce bude bavit.

Veronika s kolegy měli celkem jasnou představu o materiálech a půdorysném uspořádání. Touží hlavně po velkém množství živých nekvetoucích květin, zavěšených ze stropu nebo na zdi a Edisonových žárovkách s teplým žlutým světlem. 

Materiály: dřevodekor, tmavý kov, na zdi světlá betonová stěrka, zelené květiny.

U 961 Grafitově šedá
lamino Egger

Světlá betonová stěrka

Grafitově šedý perforovaný plech


Mým úkolem bylo vizualizovat prostornavrhnout detaily tak, aby interiér korespondoval s druhou provozovnou v OC Stromovka v Holešovicích, působil vzdušně, příjemně a byl funkční.

BOWLERS Holešovice

 BOWLERS Holešovice - foto
BOWLERS Holešovice - foto

Naproti vchodu bude prostorný pult s logem zakomponovaným do dřevěného polokruhu. K tomu se hodí kulaté stolky a židle s výhledem do ulice přes celoprosklenou stěnu, kterou jde do bistra spousta denního světla.

> Bistro Nové Butovice - vizualizace
> Bistro Nové Butovice - vizualizace

Nad pultem dobře viditelné osvětlené menu. Pod ním vystavené láhve s alko drinky, svěží tropické ovoce, sklenice, presovač a další pomůcky, které potřebuje mít personál po ruce, aby rychle obsloužil zákazníky... 

V pultu je zabudována saladeta, kde si budou zákazníci vybírat čerstvou zeleninu a suroviny na přípravu pokrmů. V zadní části prostoru je otevřená varná a mycí zóna. 

V levé části bistra u stěny lavice s polštáři. Čtvercové stolky se dají variabilně přestavět pro usazení většní skupiny návštěvníků. Vedle věšáková stěna. Motiv kruhu z loga se opakuje také v nástěnných květinových aranžích.

> Půdorys
> Půdorys

Podívejte se také na návrh restaurace Bowlers v v ikonickém nájemním domě Fragment od společnosti Trigema v Karlíně, která přívítá zákazníky v roce 2023


Podívejte se také na vizualizaci letní zahrádky, nebo si zajděte na misku plnou dobrot přímo do bistra, které nedávno otevřelo na adrese Na Zlatě 3, Praha - stodůky. Zařízené ještě sice nemají všechno na 100%, ale už se to rýsuje.

Doporučené vybavení
Police a květináče jsou navržené z lamina a variabilního regálového systému Clever Cube

Inspirujte se styly bydlení

 

MetalFusion

05.02.2020

Trendovový svět MetalFusion v sobě propojuje rysy kovu a kamene. Svým čistě metalickým vzhledem představuje inovaci i budoucnost a propůjčuje interiéru technický vzhled.

Monochromatické interiéry v módních uni barvách z kategorií Nude, Taupe a šedomodrá "tón v tónu" s dřevodekory nebo jinými přírodními materiály jsou minimalistické a harmonické současně.

PerfectImperfection vzniká kombinací jako by opotřebovaného materiálu nebo industriálního stylu s velmi klidnými vzory a rovnými liniemi.

Další články na blogu

 

Rekonstrukce bývalého kravínu se pomalu ale jistě blíží do finále. Poslední část brzy dostane nový moderní kabát. V části vznikne výrobní a skladovací hala. V čele budovy budou prosluněné kanceláře s velkými okny, na které už se těší majitelé i zaměstnanci JK Klima.

Nevíte, co koupit k Vánocům? Nebo si lámete hlavu s výběrem dárku k narozeninám, výročí či novomanželům? Co jiného bych vám jako designérka mohla poradit, než něco pěkného do interiéru.

Vybrat správnou barvu do pokoje je docela věda. Ve vzornících je spousta odstínů. Navíc barva, která se vám líbí na malém čtverečku, může ve velké ploše překvapit, protože vypadá úplně jinak, než jste si představovali. Každému se samozřejmě líbí něco jiného, ale přesto je dobré zohlednit určitá doporučení. Některé barvy se hodí víc do kuchyně či...