Vizualizace bistra BOWLERS

21.01.2021

Interiér plný květin a kvalitních materiálů v lehce industriálním stylu jsem navrhla pro novou provozovnu bistra BOWLERS v Nových Butovicích v Praze. Poslali spoustu inspirativních fotek krásných interiérů ve stylu, který mám ráda. Hned bylo jasné, že mě tato práce bude bavit.

Veronika s kolegy měli celkem jasnou představu o materiálech a půdorysném uspořádání. Touží hlavně po velkém množství živých nekvetoucích květin, zavěšených ze stropu nebo na zdi a Edisonových žárovkách s teplým žlutým světlem. 

Materiály: dřevodekor, tmavý kov, na zdi světlá betonová stěrka, zelené květiny.

U 961 Grafitově šedá
lamino Egger

Světlá betonová stěrka

Grafitově šedý perforovaný plech


Mým úkolem bylo vizualizovat prostornavrhnout detaily tak, aby interiér korespondoval s druhou provozovnou v OC Stromovka v Holešovicích, působil vzdušně, příjemně a byl funkční.

BOWLERS Holešovice

 BOWLERS Holešovice - foto
BOWLERS Holešovice - foto

Naproti vchodu bude prostorný pult s logem zakomponovaným do dřevěného polokruhu. K tomu se hodí kulaté stolky a židle s výhledem do ulice přes celoprosklenou stěnu, kterou jde do bistra spousta denního světla.

> Bistro Nové Butovice - vizualizace
> Bistro Nové Butovice - vizualizace

Nad pultem dobře viditelné osvětlené menu. Pod ním vystavené láhve s alko drinky, svěží tropické ovoce, sklenice, presovač a další pomůcky, které potřebuje mít personál po ruce, aby rychle obsloužil zákazníky... 

V pultu je zabudována saladeta, kde si budou zákazníci vybírat čerstvou zeleninu a suroviny na přípravu pokrmů. V zadní části prostoru je otevřená varná a mycí zóna. 

V levé části bistra u stěny lavice s polštáři. Čtvercové stolky se dají variabilně přestavět pro usazení většní skupiny návštěvníků. Vedle věšáková stěna. Motiv kruhu z loga se opakuje také v nástěnných květinových aranžích.

> Půdorys
> Půdorys

Podívejte se také na návrh restaurace Bowlers v v ikonickém nájemním domě Fragment od společnosti Trigema v Karlíně, která přívítá zákazníky v roce 2023


Podívejte se také na vizualizaci letní zahrádky, nebo si zajděte na misku plnou dobrot přímo do bistra, které nedávno otevřelo na adrese Na Zlatě 3, Praha - stodůky. Zařízené ještě sice nemají všechno na 100%, ale už se to rýsuje.

Doporučené vybavení
Police a květináče jsou navržené z lamina a variabilního regálového systému Clever Cube

Inspirujte se styly bydlení

 

MetalFusion

05.02.2020

Trendovový svět MetalFusion v sobě propojuje rysy kovu a kamene. Svým čistě metalickým vzhledem představuje inovaci i budoucnost a propůjčuje interiéru technický vzhled.

Monochromatické interiéry v módních uni barvách z kategorií Nude, Taupe a šedomodrá "tón v tónu" s dřevodekory nebo jinými přírodními materiály jsou minimalistické a harmonické současně.

PerfectImperfection vzniká kombinací jako by opotřebovaného materiálu nebo industriálního stylu s velmi klidnými vzory a rovnými liniemi.

Další články na blogu

 

Styl - líbí se mi mírně industriální styl, který není zbytečně drsný (tedy ne pohledový beton), skandinávský… jednoduché linie a barvy. Žádné krajky, kytičky, kudrdliny, rustikálně tvarovaná dvířka adod.

Nevíte, co koupit k Vánocům? Nebo si lámete hlavu s výběrem dárku k narozeninám, výročí či novomanželům? Co jiného bych vám jako designérka mohla poradit, než něco pěkného do interiéru.

Návrh interiéru bytu 5 + kk pro rodinu s dětmi (dcera 20 měsíců, syn na cestě).