Tipy na dárky nejen k Vánocům

14.11.2022

Nevíte, co koupit k Vánocům? Nebo si lámete hlavu s výběrem dárku k narozeninám, výročí či novomanželům? Co jiného bych vám jako designérka mohla poradit, než něco pěkného do interiéru.

Nám letos "Ježíšek" nadělil trochu s předstihem set designových květináčů za příjemnou cenu
z e-shopu iodesign. Balíček přišel hned druhý den, mnohem dřív, než jsem čekala. Květináče jsou moc pěkné a krásně ladí k černým doplňkům, které v pokoji máme. Do Vánoc bych je schovávat nevydržela 😉.  

S čistým svědomím můžu iodesign doporučit. Jde o skupinku lidí, kteří milují design, krásný nábytek, osvětlení i dekorace a mají skvělé reference na Heurece. 

Pro zákazníky a návštěvníky mého webu dokonce věnovali speciální slevu 5%. Stačí zadat do objednávky slevový kód "ZIVYINTERIER5" a sleva je vaše.


Jak vybrat vhodný dárek do interiéru

Než se pustíte do výběru dárku, podívejte se, jakým nábytkem a dekoracemi se osoba, kterou chcete obdarovat, obklopuje. Jakou má ráda barvu, materiály, styl, jestli preferuje oblé či ostré tvary... 

Vyfoťte si obývák, kuchyň nebo pracovnu - prostě místnost, kde by váš dárek měl být umístěn. Až ho budete vybírat, mnohem lépe dokážete posoudit, jestli se tam bude hodit.

Bojíte se vybrat dárek sami?

Obraťte se na osobního iodesignéra. Stačí když mu popíšete účel, pošlete fotku interiéru a on vám do tří dnů pošle návrhy na dekorace z e-shopu iodesign.cz Takto vám samozřejmě neporadí jen s výběrem drobností, ale klidně i vybavení celého bytu. 

Mohla bych to sice brát trochu jako konkurenci a raději tuto službu zatajit, ale když mám být férová, musím přiznat, že je to pro zákazníky e-shopu zajímavá a užitečná pomoc.


Dárky pro ženy

Designový bytový doplněk a dekorace jako váza, květináč, stylové zrcadlo, svícen, nebo obraz musí potěšit snad každou ženu. Když hledáte něco pro kamarádku, manželku, kolegyni nebo třeba tchýni 😉, zabrouzdejte v kategorii "doplňky" a určitě vám něco padne do oka.


Dárky pro muže

Většina mužů má ráda praktické dárky, pohodlí a jídlo. Mohla by se hodit třeba designová lampa, houpací síť nebo přenosné ohniště, na kterém si klidně může opékat špekáčky na terase nebo na balkóně. Nebo mě napadá, co třeba vyměnit kalendář v kanceláři s "nahotinkami" vkusným obrázkem? 

Houpací síť
Houpací síť
Tisk na plátně
Tisk na plátně

V nabídce e-shopu iodesign najdete designový nábytek, dekorace a doplňky. Za zmínku určitě stojí italský designový nábytek značky Bizzotto, kvalitní holandský nábytek značky Wood, Label 51 nebo Be Pure Home, dánský výrobce House Nordic nebo Švédský dřevěný nábytek Rowico.

Vybírat můžete podle místností, kterou chcete zařídit nebo podle typu nábytku. V objednávce nezapomeňte využít slevový kód "ZIVYINTERIER5".