Ložnice a pracovny

Pracovna - "game zone" ve stylu 8 bitových retro her z 90. let s luxusním lustrem Slamp nedefinovatlného "mimozemského" tvaru a exkluziví hrubou stěrkou s příměsí olova.

Za postel navrhuji čalouněný obklad na míru tl. 5 cm (včetně desky). Čalounění lemují LED pásky Philips hue a desky antracitové barvy, za kterými se schovají el. kabely vedoucí k designovým nástěným světlům Clizia APPLIQUE (zlaté) s žárovkou Philips hue. Postel z masivu od truhláře vypadá jako "levitující", lemují ji LED pásky Philips hue

Elegantní dámská pracovna je zařízena nábytkem renomované polské značky Kler z kolekce Abeto a Gondoliere (sedačka a křeslo).

Interiér ložnice s výraznou zelenou zdí za postelí stylově i materiálově navazuje na ostatní pokoje v bytě, kterým vévodí přírodní materiály a živé květiny.

Malá pracovna

29.04.2023

Návrh nejmenšího pokoje v bytě, který bude sloužit jako pracovna. V pracovně budou dva samostatné pracovní stoly (jeden může být menší). Měla by se tam vejít sedačka nebo křeslo s taburetkou pod nohy, kde klient může během práce relaxovat. Bude potřeba hodně úložných prostor.

Ložnice

29.04.2023

Interiér ložnice v kompletně zrekonstruovaném bytě navazuje na styl ostatních místností. Převládají světlé barvy, skříně jsou z překližky. Barevné schéma doplňuje tmavší lahvově zelená na závěsech a polštářích.

Návrh a vizualizace rekonstrukce ložnice ve velkorysém bytu z 30. let. 20. století.