Pořádek v garáži, dílně, komoře i ve sklepě

01.06.2020

Uložit věci tak přehledně, abyste rychle našli všechno, co právě hledáte. Abyste se i v malém prostoru ke všemu dostali a přesto ušetřili místo. Navíc tak, abyste je mohli celkem jednoduše přeskládat, když přibudou další členové domácnosti nebo se změní Vaše koníčky. Kdo by to nechtěl? 

Když jsem se zhruba před sedmi lety stěhovala z bytu 2+kk do velkého rodinného domu, byla jsem nadšená, kolik mám najednou místa. Komora 8m2 místo 2m2 mi připadala luxusní. Vybavila jsem ji regály a do nich přehledně naskládala kolečkové brusle, lyžařské vybavení, fitness pomůcky, nářadí, vánoční ozdoby, zásoby toaletních potřeb, vysavač... Vedle nich opřela žehlicí prkno, postavila koše na špinavé prádlo a ještě se vešel i sušák na prádlo. 

Teď mám pocit, že se všechno namnožilo a navíc dobře schovalo. Ve velké komoře pomalu není k hnutí a najít něco, co nepoužívám často, je jako hledat jehlu v kupce sena. Posledně to byla čelovka, kterou dcera nutně potřebovala na skautský výlet. Nenašla jsem ji dodnes.  

Ještě hůř to vypadá ve sklepě, kde regály přetékají a prodíráme se k nim kolem pneumatik a stojanu s pěti jízdními koly a dvěma koloběžkami.
Máme toho víc, protože bydlíme v domě 2 generace, ale kam jsem nacpala všechno v bytě se sklepní kójí, je mi záhadou.

Rozhodli jsme se, že to musíme řešit. Jako první nás napadl hák nebo držák na kola na zeď, závěsný organizér nebo skříňka na nářadí a nějaký stojan na pneumatiky. Narazila jsem na závěsný systém Reponio, který mi učaroval.

Hlavní výhody Reponia 

Maximálně využijete místo

Když věci pověsíte na zeď, vejde se toho do menšího prostoru víc a ušetříte tak desítky metrů čtverečních. I v malé místnosti se ke všemu snadno dostanete.

Rychle najdete, co hledáte

Věci, přichycené ke stěně, jsou pořád na očích i na dosah, což oceníte například u menšího nářadí v dílně, které nemusíte hledat v krabicích nebo dolovat ze zabarikádovaných hlubokých regálů. 

Snadná instalace

Instalaci pomocí závěsných lišt zvládne každý, kdo se nebojí vrtačky. Systém se hodí nejen do domácnosti, ale také komerční sféře.

Reponio je variabilní

Na panel zacvaknete háky, držáky, police nebo boxy podle toho, co momentálně potřebujete uložit. Nemusíte mít předem promyšlené, kam co pověsíte a položíte. Všechno můžete kdykoliv libovolně přeskládávat a doplňovat o další příslušenství, když se změní Vaše potřeby. Na výběr je víc, než 50 typů závěsného příslušenství od nejmenších háčků a magnetických lišt přes držáky na lyže, na míč, na krabice, střešní box na auto a jiné vyšší zátěže po hluboké a mělké koše, plastové i drátěné police či multifunkční háky.

Právě v tom, že Reponio funguje jako skládačka, vidím jeho největší výhodu. Teď potřebujete uskladnit kolo, lyže nebo kajak, za pár let to může být dětská houpačka, bazén a zahradní nábytek. Když máte v garáži či dílně na zdi zavěšené regály a skříně, většinou Vám časem přestanou stačit a prostor zase zmizí pod odloženými věcmi jako mně. 


Dobře vypadá 

Výběr ze šesti barev
a více než padesáti designových držáků.

Na co všechno se Reponio může hodit

Držák na kolo, háky a koše na brusle a další sportovní vybavení

Zahradní nářadí uklizené na hácích

Lyže v držácích se nepoškrábou

Žebřík u stropu v garáži nezavazí

Držáky a krabice na nářadí, šrouby a šroubky do dílny
> více košů a boxů

Přečtěte si i další články na blogu

 

Návrh dětského pokoje pro sourozence Julinku (6 let) a Lukase (3 roky) v rodinném domě v Praze.

Postýlky, ve kterých se bude spát jako na obláčku, jsem navrhla pro Emičku (4) s Jarouškem (2), kterým se brzy narodí sestřička. Do "nebíčka" vedou pohodlné schody a dolů se frčí po skluzavce.


Inspirujte se styly bydlení

MetalFusion

05.02.2020

Trendovový svět MetalFusion v sobě propojuje rysy kovu a kamene. Svým čistě metalickým vzhledem představuje inovaci i budoucnost a propůjčuje interiéru technický vzhled.

Monochromatické interiéry v módních uni barvách z kategorií Nude, Taupe a šedomodrá "tón v tónu" s dřevodekory nebo jinými přírodními materiály jsou minimalistické a harmonické současně.

PerfectImperfection vzniká kombinací jako by opotřebovaného materiálu nebo industriálního stylu s velmi klidnými vzory a rovnými liniemi.