Chalupa v podhůří Orlických hor

25.02.2022

Tradiční roubená chalupa v podhůří Orlických hor s kachlovými kamny a vyřezávaným schodištěm. 

Návrh a vizulizace interiéru včetně virtuální prohlídky přízemí.

Virtuální prohlídka

Zvenku chalupa vypadá moc pěkně

Uvnitř to vypadalo o poznání hůř, ale i tam se našlo několik kousků, které mě inspirovaly.  Po rekonstrukci se jistě stanou krásnými a hodnotnými solitéry nového interiéru. 

Dřevěnému schodišti s bohatým dekorem typickým pro lidovou architekturu jsem navrhla světlejší olivově zelený nátěr, ke kterému barevně ladí dlažba v barvě pálené cihly. Se schodištěm stylově i barevně ladí dvoukřídlé dveře do kuchyně.

Světlejší olivové barvy jsem navrhla také na korpusy kuchyňské linky a závěsy.  Jídelní stůl a židle jsou ze světlého masivu. V kuchyni je stejná dlažbu jako v předsíni, v obývací části prkenná podlaha.

V přízemí je koupelna, prostorná místnost, doe které jsem kvůli nedostatku přirozeného světla umístila ložnici s šatnou a další naopak velmi prosluněná ložnice s typickou verandou.

Ve druhém podlaží jsem vizualizoval několik menších ložnic a velký prostor, který by by škoda nevyužít. Třeba na kulečníkový stůl. 

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.