Blog o bydlení

Uložit věci tak přehledně, abyste rychle našli všechno, co právě hledáte. Abyste se i v malém prostoru ke všemu dostali a přesto ušetřili místo. Navíc tak, abyste je mohli celkem jednoduše přeskládat, když přibudou další členové domácnosti nebo se změní Vaše koníčky. Kdo by to nechtěl?

Venkovní letní posezení a nenapodobitelnou chuť masa připraveného na dřevěném uhlí si můžete užít i na terase nebo balkonu. Aby Vám domácí grilovací párty nic nezkazilo, chce to vybrat správný gril, kterým nevykouříte sousedy, ani nepodpálíte dům.

Proč ne? Jednu takovou "pánskou koupelnu" jsem viděla a vůbec nevypadala špatně. Navíc proměnu zvládl Jirka, šikovný "domácí kutil", za prodloužený víkend. Nebál se netradičního řešení, šel na to chytře a hlavně bez bourání. Nenarušil elektro ani vodoinstalaci, nemusel měnit prahy ani zárubně. Rekonstrukce se zrychlila, výrazně zjednodušila...

Pracujete z domu a nemáte pracovnu ani pracovní koutek? Z vlastní zkušenosti vím, že zabrat jídelní stůl není dobré provizorní, natož dlouhodobé řešení.

Víš, že jsou čtyři různé typy nepořádníků? Otestuj se a zjisti, jaký nepořádník jsi Ty! Test je ZDARMA.

Charakteristickými znaky moderního interiéru jsou štíhlé linie a stylová čistota. Kovové prvky ohýbané do rozmanitých tvarů zaujmou svou originalitou, jednoduchostí a elegancí.

Živý je osobitý, opravdový, barvitý, působivý, vitální, pohyblivý a funkční. Je to opak mrtvého, nudného, fádního, nevýrazného, mdlého...

Nenechávejte si to pro sebe