Blog o bydlení

Proč ne? Jednu takovou "pánskou koupelnu" jsem viděla a vůbec nevypadala špatně. Navíc proměnu zvládl Jirka, šikovný "domácí kutil", za prodloužený víkend. Nebál se netradičního řešení, šel na to chytře a hlavně bez bourání. Nenarušil elektro ani vodoinstalaci, nemusel měnit prahy ani zárubně. Rekonstrukce se zrychlila, výrazně zjednodušila...

Pracujete z domu a nemáte pracovnu ani pracovní koutek? Z vlastní zkušenosti vím, že zabrat jídelní stůl není dobré provizorní, natož dlouhodobé řešení.

Víš, že jsou čtyři různé typy nepořádníků? Otestuj se a zjisti, jaký nepořádník jsi Ty! Test je ZDARMA.

Charakteristickými znaky moderního interiéru jsou štíhlé linie a stylová čistota. Kovové prvky ohýbané do rozmanitých tvarů zaujmou svou originalitou, jednoduchostí a elegancí.

Živý je osobitý, opravdový, barvitý, působivý, vitální, pohyblivý a funkční. Je to opak mrtvého, nudného, fádního, nevýrazného, mdlého...

Vůbec nemusíš být líný nebo chaotický. Jen se snažíš používat systém, který nevyhovuje Tvému stylu myšlení. Pochop svůj styl a vytvoř si "systém pořádku", který Ti bude vyhovovat a zvládneš ho udržovat!

Jste inovátor, nebo se spíše držíte tradic? Uznáváte eko nebo techno? Líbí se Vám harmonie nebo kontrast? Nic není špatně, zařizujete svůj domov a tam se chcete hlavně dobře cítit.

Nenechávejte si to pro sebe