Inspirace pro interiér

Děti se v pokojíku baví, hrají si a řádí. K tomu potřebují inspirativní prostředí, skrýše, průlezky, houpačky, kuchyňky, domečky pro panenky, herní simulátory a další hračky podle věku a zálib. V pokoji musí být i dostatek místa na ukládání oblečení a hraček. Je třeba vyčlenit dobře osvětlený prostor, kde se dokážou soustředit na učení a klidný...

Dřevo je přirozeně krásný živý materiál, má své kouzlo a duši. Příjemně voní, není nikdy chladné na dotek, zvyšuje pocit tepla a navíc je ekologické.

Barvy vnáší do interiéru emoce a vytváří jeho atmosféru. S některými barvami nám víc chutná, s jinými se lépe soustředíme a s dalšími snadno usínáme.

Pracujete z domu a nemáte pracovnu ani pracovní koutek? Z vlastní zkušenosti vím, že zabrat jídelní stůl není dobré provizorní, natož dlouhodobé řešení.

Charakteristickými znaky moderního interiéru jsou štíhlé linie a stylová čistota. Kovové prvky ohýbané do rozmanitých tvarů zaujmou svou originalitou, jednoduchostí a elegancí.

Živý je osobitý, opravdový, barvitý, působivý, vitální, pohyblivý a funkční. Je to opak mrtvého, nudného, fádního, nevýrazného, mdlého...

Jste inovátor, nebo se spíše držíte tradic? Uznáváte eko nebo techno? Líbí se Vám harmonie nebo kontrast? Nic není špatně, zařizujete svůj domov a tam se chcete hlavně dobře cítit.

Fotozávěsy

18.01.2020

Originální dekorační doplněk především do dětských pokojů.