Dětské pokoje

Postýlky, ve kterých se bude spát jako na obláčku, jsem navrhla pro Emičku (4) s Jarouškem (2), kterým se brzy narodí sestřička. Do "nebíčka" vedou pohodlné schody a dolů se frčí po skluzavce.

Pohádkový pokojík pro tři malé děti s nábytkem ve tvaru zámku. Do postýlek v prvním patře se děti dostanou po pohodlném, bezpečném schodišti širokém 60 cm, ve kterém jsou zakomponovány zásuvky. Úložný prostor je také pod schodištěm a v zámeckých věžích, jejichž svítící stříšky budou fungovat jako lampičky.

Pokoj pro syna

11.09.2023

Návrh nadčasového pokoje pro syna, 8 let, nyní pro malého kluka, časem pro teenagera.

Návrh multifunkčního prostoru ateliéru s dílnou, posezením, šatnou a odpočinkovou "soukromou" zónou ve vrchní části mezonetu. Dcera začíná studovat design šperku a podle jejích zájmů to už máme teď doma dílnu, sochařský a malířský atelier v jednom…

Návrh pokoje pro dva odrostlejší kluky s prostorem na školu, posilování a lenošení.

Do pokojíku pro 2 děti na ploše 15,5 m2 jsem navrhla poschoďovou postel a nábytek na míru z překližky a bílého lamina. Místo žebříku jsem zvolila schodiště, po kterém se dítě snadněji a především bezpečněji dostane do vrchní postýlky a navíc se pod něj vejde spousta úložného prostoru. Pracovní stoly, židle a světla nad postelí jsou z IKEA.

Líbí se Vám moje práce?

Ráda navrhnu království i vašim dětem.