Dětské pokoje

Jako na zámku se budou cítit dvě princezny, pro které jsem navrhla pokoj ve velkorysém bytu z 30. let. 20. století. Oblouky, které lemují LED pásky, jemné pastelové barvy, stažené závěsy a sametový obklad stěn za válendami vytváří romantickou atmosféru.

Ve větším pokojíku (4,5 x 4 m) si bráška i sestřička najdou svůj koutek. Jeden může slézat horolezeckou stěnu, druhý kreslit nebo se změnit v šéfkuchaře.
Oba mají rádi zvířátka. Se srnkami u potůčku v lese se jim bude krásně usínat.

Návrh interiéru dvou pokojíků pro devítiletou slečnu a jedenáctiletého kluka. Pokojíky jsou velké jen 10 m2 (4,2 x 2,4 m), takže bylo třeba využít každý centimetr, aby vzniklo dost úložných prostor. Na podlahách už je položená nová podlaha a děti si také vybraly barvy na stěny.

Pár dnů po Štědrém večeru mi cinknul chat na webu. Psala mi jedenáctiletá Ráchel a žádala mě o radu. Má si vymyslet, jak zařídit pokojík u rodinných známých, kam jezdí na prázdniny a neví si s tím rady. V pokoji se teprve bude bourat okno, všechno se bude měnit a dávat nové, aby se jí tam líbilo. Pečlivě vyplanila ...